Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Ekonomy párna, 50 x 60 cm
Katalógusszám:
219115Leírás
A nem szőtt textíliából készülő Ekonomy párnát főként dekor huzatok töltetének tervezték. Az Ekonomy párna szellős és könnyű. A töltetét poliészter golyók képezik, amelyek allergiások számára is alkalmasak. Az Ekonomy párna könnyen karbantartható.
Paraméterek
| Márka: |
Bellatex
|
| A felületi szövet anyaga: | 100 % polipropilén |
| A kitöltés anyaga: | 100 % poliészter golyók |
| A párna méretei: | 50 x 60 cm |
| A töltet súlya: | 450 g |
| Ajánlott mosás: | 30 °C |
| Bezárás: | nem |
| Méret: | 50 x 60 cm |
| Szín: | fehér |