Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.05.06 szerda
Stripy szürke-zöld takaró, 150 x 120 cm
Stripy szürke-zöld takaró, 150 x 120 cm
Katalógusszám:
244990Leírás
- Mérete: 150 × 125 cm
- Anyag: kötött poliészter
- Első oldal: „nyúlszőr” jacquard szövet
- Hátsó rész: mikromink megfelelő színben
- Színváltozatok: krém, világosbarna, szürkészöld
Paraméterek
| Ajánlott mosás: | 30 °C |
| Anyag: | 100 % poliészter |
| Hosszúság: | 150 cm |
| Méretek: | 120 x 150 cm |
| Szárítógép: | nem |
| Szélesség: | 120 cm |
| Szín: | szürke |
| Vasalás: | nem szabad vasalni |