Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 12 990 Ft-tól
Önnél: 3 hétig
Kusakli Light Brown and Black étkezőszék szett, 2 db
Kusakli Light Brown and Black étkezőszék szett, 2 db
Katalógusszám:
813725Leírás
A stílusos két székből álló szett eleganciát, kényelmet és tartósságot hoz az enteriőrbe. A világosbarna és fekete színű modern design kifinomult hatást kelt, és könnyen beilleszthető különböző stílusú berendezésekbe – a moderntől a hagyományosig. Étkezőbe, konyhába, valamint nappali vagy dolgozószoba kiegészítőjeként is alkalmas.
Az ülés puha, bársonyos anyaggal van kárpitozva, amely kellemes tapintású és kényelmes ülést biztosít hosszabb használat esetén is. Az ergonómikus forma támaszt nyújt a hátnak és hozzájárul a mindennapi tevékenységek során a kényelmes üléshez.
A szerkezet 100% fémből készült, ami stabilitást és hosszú élettartamot biztosít. A melaminnal bevont farostlemez ülés és a szilárd fa támasztékkal ellátott háttámla növeli a székek általános ellenállóképességét. 175 kg-os teherbírásuknak köszönhetően sokféle felhasználó számára alkalmasak, és megbízható választást jelentenek a mindennapi használatra.
Paraméterek és specifikációk
Váz: 100% fém
Ülés: bársonyos szövet / melamin bevonatú faforgácslap
Teherbírás: 175 kg
Szín: világosbarna, fekete
Paraméterek
| Márka: |
Hanah Home
|
| A szettben található darabok száma: | 2 db |
| Magasság: | 82 cm |
| Mélység: | 43 cm |
| Méret: | 2 db |
| Származási hely: | Made in Türkiye |
| Szélesség: | 43 cm |
| Szín: | világosbarna |
| Teherbíróképesség: | 175 kg |