Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 12 990 Ft-tól
Önnél: 4 hétig
Dallas Anthracite and Walnut étkezőszék szett, 2 db
Dallas Anthracite and Walnut étkezőszék szett, 2 db
Katalógusszám:
813730Leírás
- Szín: antracit és dió
- Váz anyaga: 100% fém
- Ülés anyaga: 100% bársony szövet
- Lábak anyaga: gyertyánfa
- Teherbírás: 160 kg
Paraméterek
| Márka: |
Hanah Home
|
| A szettben található darabok száma: | 2 db |
| Dekor: | dió |
| Magasság: | 90 cm |
| Mélység: | 49 cm |
| Származási hely: | Made in Türkiye |
| Szélesség: | 50 cm |
| Szín: | antracit |
| Teherbíróképesség: | 160 kg |