Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Banquet FREIA 4 részes üvegdoboz-készlet, 1,45 l
Katalógusszám:
124960Leírás
Paraméterek
| Márka: |
Banquet
|
| A szettben található darabok száma: | 4 db |
| Anyag: | rozsdamentes acél + üveg |
| Átmérő: | 10,3 cm |
| Magasság: | 22 cm |
| Mikrohullámú sütő: | nem |
| Mosogatógép: | igen |
| Súly: | 0,4 kg |
| Térfogat: | 1,45 l |