Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Warcraft 0025 gyermek pamut ágynemű, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Katalógusszám:
204919Leírás
Ne hagyja ki az exkluzív fantasy ágyneműt, amely gondoskodik a kalandos álmokról. Az ágynemű nagyszerű ajándék lehet az amerikai film és a kultikus számítógépes játék minden szenvedélyes csodálója számára. Ajándékozza meg magát vagy szeretteit a pihentető lazítás élményével, minőségi mintákkal és kellemes pamuttal kombinálva. A párnahuzat mindkét oldalán kissé eltérő motívummal rendelkezik. A paplanhuzat eleje a képen látható, a hátulja pedig fekete, Warcraft karakterekkel.
Paraméterek
| A párna méretei: | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei: | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100 % pamut |
| Az ágy tipusa: | sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szín: | fekete |