Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Tescoma PREMIUM Grill serpenyő, 34 x 24 cm
Katalógusszám:
101597Leírás
Paraméterek
| Márka: |
Tescoma
|
| Anyag: | aluminium és műanyag |
| Áram: | igen |
| Gáz: | igen |
| Hosszúság: | 45 cm |
| Indukció: | nem |
| Mélység: | 24 cm |
| Mosogatógép: | igen |
| Súly: | 1 kg |
| Szélesség: | 34 cm |
| Üvegkerámia: | igen |