Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Matějovský Kis kalózok pamut ágyneműhuzat, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Katalógusszám:
223886Leírás
Kalózok, mint ahogyan a meséből és történetekből ismerjük (kalóz zászlóval, papagállyal és kalóz szemfedővel) mintái díszítik ezt a kalandos Kis kalózok ágyneműhuzatot. A lágy kék alapszínen tökéletesen kitűnnek a szép mesefigurák és vidám minták. A párna mindkét oldala egyforma. A paplanhuzat felső oldala megfelel a fotónak, a másik oldalát pedig kisebb mintái fedik (lásd még az alsó oldalának illusztrációs fotóját). A komfortos cipzáros záródás magától értetődő.
A szett tartalma:
· 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm
· 1 db paplanhuzat, 140 x 200 cm
Paraméterek
| Márka: |
Matějovský
|
| A párna méretei: | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei: | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100 % pamut |
| Az ágy tipusa: | sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szín: | kék |