Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.06.02 kedd
Kvalitex Réti tánc szatén ágyneműhuzat, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Kvalitex Réti tánc szatén ágyneműhuzat, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Katalógusszám:
245384Leírás
A Kvalitex márka Réti tánc nevű szatén ágyneműhuzata a virágzó rétek finomságát és az elegáns természeti motívumokat hozza el a hálószobába. A világos alapszínre vörös, bézs, lila és narancssárga árnyalatú virágmotívumok kerültek, amelyek harmonikus, friss és romantikus hatást keltenek.
Az ágyneműhuzat 100% pamut szaténból készült, atlaszszövéssel és kiváló minőségű digitális nyomtatással. Az anyag puha, sima, és finom fényének köszönhetően luxus hatást kelt. A pamutszatén népszerűségének oka, hogy természetesen szabályozza a hőmérsékletet, így nyáron kellemesen hűsít, télen pedig a szükséges meleget biztosítja. Ezért alkalmas egész évben történő otthoni használatra , valamint elegáns ajándékként is.
A prémium Luxury kollekció része a gondos kivitelezés, a minőségi cseh gyártás és a vonzó dizájn. A digitális nyomtatás lehetővé teszi minden részlet precíz ábrázolását és a telített színek megőrzését ismételt mosás után is. A praktikus cipzár megkönnyíti az átöltözést és a mindennapi használatot.
Első használat előtt javasoljuk az ágyneműhuzat kimosását, hogy még puhább legyen. Mindig fordítva mossa 60 °C-on, ideális esetben külön vagy hasonló színekkel együtt. Használjon kíméletes, fehérítőmentes mosószereket, hogy a virágos nyomtatás megőrizze intenzitását. Az ágyneműhuzatot szabadon a levegőn vagy szárítógépben alacsony hőfokon száríthatja. A sima megjelenés megőrzése érdekében javasoljuk, hogy közepes hőfokon, kifordítva vasalja .
A termék fő előnyei
puha és elegáns 100% pamut szatén
finom virágmotívum digitális nyomtatással
kellemes anyag, egész évben használható
praktikus cipzáras záródás
a prémium Luxury kollekció része
Csehországban gyártott termék
hosszú élettartamú, élénk színek és könnyű karbantartás
A csomag tartalma
1× paplanhuzat 140 × 200 cm
1× párnahuzat 70 × 90 cm
Paraméterek
| Márka: |
Kvalitex
|
| A párna méretei: | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei: | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás: | 60 °C |
| Anyag: | 100 % pamut szatén |
| Az ágy tipusa: | sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly: | 145 g/m2 |
| Szálsűrűség: | TC210 |
| Szárítógép: | igen |
| Szín: | piros |
| Vasalás: | közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |