Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.06.02 kedd
Kvalitex szatén ágyneműhuzat, bordó/fekete, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Kvalitex szatén ágyneműhuzat, bordó/fekete, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Katalógusszám:
245391Leírás
A Kvalitex Luxury Collectionsorozat szatén ágyneműhuzata egy elegáns ágyneműhuzat, amely egyszerű kialakításával és exkluzív kivitelezésével nyűgözi le a vásárlókat. A két szín kombinációja lehetővé teszi, hogy a hangulatnak vagy a hálószoba stílusának megfelelően változtassuk az ágy megjelenését. Ez a kétoldalas kialakítás praktikus és esztétikai előnyökkel jár, és modern megjelenést kölcsönöz a belső térnek.
Az ágyneműhuzat 100%-ban pamutszaténból készül, vagyis finom pamutból, amelyet mercerizálásnak nevezett eljárással kezeltek, és atlaszszövésben szőttek. Ez az anyag puhaságával, finom fényével és kellemes tapintásával tűnik ki. Az anyag lélegző és nagyon kényelmes, egész évben használható. A szatén sima felülete segít megelőzni a ráncok kialakulását és a haj töredezését alvás közben .
A praktikus cipzár megkönnyíti az átöltözést, a szélétől elvarrt cipzárnak köszönhetően a sarkok szilárdak maradnak és jobban megtartják az alakjukat. Ez az ágyneműhuzat a Cseh Köztársaságban, a Kvalitex márka saját gyártóüzemében készül, ami garantálja a precíz kivitelezést és a minőségi anyagokat.
Első használat előtt javasoljuk az ágyneműhuzat kimosását. Mindig fordítva mossa 60 °C-on, hogy megőrizze a színek élénkségét és a finom fényt. Szárításra automata szárítógépben is lehetőség van, ideális esetben hosszabb, alacsonyabb hőmérsékletű programmal. A pamutszatén sima felületének köszönhetően kevésbé gyűrődik, mint a hagyományos pamut. A legjobb megjelenés érdekében javasoljuk, hogy a terméket kifordítva, lehetőleg enyhén megnedvesítve vasalja.
A termék fő előnyei
finom és elegáns, 100% pamut szatén
kétoldalas kivitel két színes oldallal
az exkluzív Luxury kollekció része
praktikus cipzáras záródás
könnyen vasalható
a termék Csehországban készült
alkalmas egész éves használatra
A csomag tartalma
1× paplanhuzat 140 × 200 cm
1× párnahuzat 70 × 90 cm
Paraméterek
| Márka: |
Kvalitex
|
| A párna méretei: | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei: | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás: | 60 °C |
| Anyag: | 100 % pamut szatén |
| Az ágy tipusa: | sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly: | 145 g/m2 |
| Szálsűrűség: | TC210 |
| Szárítógép: | igen |
| Szín: | bordó |
| Vasalás: | közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |