Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 12 990 Ft-tól
Önnél: 2026.06.08 hétfő
Keter Rockwood 570 l-es kerti tárolódoboz, grafitszínű
Keter Rockwood 570 l-es kerti tárolódoboz, grafitszínű
Katalógusszám:
713647Leírás
- nagy tárolókapacitás textíliák és kerti szerszámok számára
- sötét kivitel, valósághű faimitációval
- mechanizmus a fedél könnyű kinyitásához
- 2 személyes ülőalkalmatosságként is használható
- egyszerű és gyors összeszerelés
- alkalmas kertbe, teraszra és erkélyre egyaránt
- 1x ROCKWOOD tárolódoboz
- anyag: műanyag
- felület: faimitáció
- szín: sötét szürke
- nyitás: felső fedél támasztómechanizmussal
- funkció: tárolódoboz és ülőke
- teherbírás: 2 fő számára alkalmas ülőalkalmatosság
- elhelyezés: kültér
- összeszerelés: egyszerű összeszerelés speciális szerszámok nélkül
Paraméterek
| Márka: |
Keter
|
| Anyag: | műanyag |
| Magasság: | 65 cm |
| Mélység: | 73 cm |
| Súly: | 18 kg |
| Szélesség: | 155 cm |
| Szín: | sötétszürke |
| Teherbíróképesség: | 220 kg |
| Térfogat: | 570 l |