Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 3 315 Ft-tól
Önnél: 3 hétig
Emse polc, antracit és zafír tölgy
Emse polc, antracit és zafír tölgy
Katalógusszám:
815233Leírás
- anyag: 100% melaminnal bevont forgácslap
- vastagság: 18 mm
- méretek: 53,8 × 108 × 19,6 cm
- szín: antracit / zafír tölgy
Paraméterek
| Márka: |
Hanah Home
|
| Dekor: | tölgy safír |
| Lapraszerelt: | igen |
| Magasság: | 108 cm |
| Mélység: | 19,6 cm |
| Származási hely: | Made in Türkiye |
| Szélesség: | 53,8 cm |
| Szín: | barna |
| Teherbíróképesség: | 15 kg |