Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj Az árat nem határozták meg-tól
DOMO DO1027GO elektromos mini sütő grillel
Katalógusszám:
803606Leírás
Szabadon álló elektromos minisütő négy sütési funkcióval: sütés alulról, sütés felülről, sütés alulról és felülről egyszerre, valamint forgó grill funkció. A sütőcsomag tartalmaz egy sütőtálcát és egy grillrácsot, valamint egy grilltűt a forgó grill-hez. A sütő gyors felfűtési idővel rendelkezik (a legmagasabb hőmérséklet 5 percen belül), kezelőszervei pedig intuitívak. Állítható hőmérséklet funkcióval és időzítővel rendelkezik. A sütő belsejének világítása állítható. Sima, könnyen tisztítható felülettel rendelkezik.
Paraméterek:
gyors felfűtés: 5 percen belül eléri a legmagasabb hőmérsékletet.
70 és 230 °C között állítható sütési hőmérséklet
állítható időzítő akár 120 percig, az idő leteltét jelző jelzéssel jelzi
4 sütési funkció
Sütőtálca méretei (szélesség x mélység x magasság): 35,6 x 30,6 x 1,9 cm
Grillsütőrács méretei (szélesség x magasság): 35,6 x 30,4 cm
Tartozékok:
sütőtálca
grillrács
grilltű a forgó grillhez
levehető fogantyú a főzőlap vagy a grillrács hordozásához
kivehető tálca a sütő alján a sütő belsejének könnyebb tisztítása érdekében
Paraméterek
| Márka: |
Domo
|
| A tápkábel hossza: | 0,96 m |
| Anyag: | rozsdamentes acél + műanyag |
| Fogyasztás: | 1650 W |
| Magasság: | 29,6 cm |
| Mélység: | 41,5 cm |
| Súly: | 9,2 kg |
| Szélesség: | 48,3 cm |
| Szín: | fekete |
| Térfogat: | 28 l |