Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Carbotex ágynemű FC Barcelona Blaugrana Glory, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Katalógusszám:
245234Leírás
- Az ágyneműhuzatot mindig fordítva, külön és cipzárral zárva mossa.
- Centrifugálja alacsonyabb fordulatszámon, max. 600 fordulat/perc, hogy a pamutszálak ne törjenek el, és így ne sérüljenek meg véglegesen.
- Az ágyneműhuzatot alacsony hőfokon száríthatja a szárítógépben, és fordítva vasalhatja, a vasaló felületének hőmérséklete max. 150 °C lehet.
- Ne használjon fehérítő és fényesítő anyagokat tartalmazó mosószereket.
- Nem javasoljuk öblítőszerek használatát, mert azok összeragaszthatják a pamutszálakat, és így csökkenthetik azok nedvszívó képességét.
- 1 db paplanhuzat 70 x 90 cm
- 1 db párnahuzat 140 x 200 cm
Paraméterek
| A párna méretei: | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei: | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100 % pamut |
| Az ágy tipusa: | sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Mese motívum: | FC Barcelona |
| Szárítógép: | igen |
| Szín: | kék |
| Vasalás: | közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |