Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 690 Ft-tól
Berlinger Haus Öntöttvas edény fedővel Strong Mold Seria, 25 cm
Katalógusszám:
116259Leírás
A fedeles öntöttvas edény masszív, nagyon tartós és hosszú élettartamú - akár több generáción át is használható. Az öntöttvas edény ellenálló a korrózióval és odaégéssel szemben, tökéletesen vezeti és gyűjti a hőt, és lehetővé teszi az energiatakarékos főzést. Ez az öntöttvas edényeket nagyon népszerűvé teszi. A Strong Mold Seria öntöttvas edényekben és sütőedényekben süthet, párolhat, főzhet, karamellizálhat, olajban süthet, pácolhat vagy kisüthet, és minden étel eközben megőrzi természetes illatát. Sütőben is használható, max. 280 °C-os hőmérsékletig.
Paraméterek
| Márka: |
Berlinger Haus
|
| Anyag: | öntöttvas |
| Áram: | igen |
| Átmérő: | 25 cm |
| Felmelegítés a sütőben: | igen |
| Gáz: | igen |
| Indukció: | igen |
| Magasság: | 7,5 cm |
| Mikrohullámú sütő: | nem |
| Mosogatógép: | igen |
| Súly: | 4,2 kg |
| Szín: | fekete |
| Üvegkerámia: | igen |