Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 2 045 Ft-tól
Önnél: 2026.06.05 péntek
Alina kerti szék szett, 4 db, fekete
Leírás
- 4 darab egymásra rakható kerti szék
- stabil acélszerkezet a hosszú élettartam érdekében
- légáteresztő textil szövet a kényelmes ülésért
- ergonomikus kialakítás a hát támasztásához
- könnyű karbantartás és gyors száradás
- univerzális felhasználás kertben, erkélyen és teraszon egyaránt
- 4× Alina kerti szék
Paraméterek
| Márka: |
Avenberg
|
| A szettben található darabok száma: | 4 db |
| Anyag: | fém + textil |
| Magasság: | 90 cm |
| Mélység: | 72 cm |
| Méret: | 4 szék |
| Szélesség: | 54 cm |
| Szín: | fekete |
| Teherbíróképesség: | 120 kg |