Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.04.08 szerda
4Home Stag & Bows mikroflanel ágyneműhuzat, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
4Home Stag & Bows mikroflanel ágyneműhuzat, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
Katalógusszám:
243204Leírás
A 4Home márkájú Stag & Bows mikroflanel ágyneműhuzat ideális választás a téli időszakra, amikor meleg kényelemre és hangulatos légkörre vágyik. A fehér alapon kiemelkednek a szürke szarvas sziluettek és a piros részletek, mint a masnik, karácsonyfák és ajándékok, amelyek ünnepi hangulatot és finom skandináv stílusú hangulatot varázsolnak a hálószobába . Az ágyneműhuzat egyszerre modern és játékos hatást kelt, így kifejező kiegészítője lesz az Ön belső terének.
A 100% poliészter mikroflanel puha és bársonyosan finom tapintású. Gyorsan felmelegszik, kiválóan tartja a hőt, és garantálja, hogy hideg éjszakákon is kellemes melegben aludhasson. Szerkezete rendkívül puha, így már az első érintésnél is bele akar majd burkolózni. Az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítványnak köszönhetően biztos lehet benne, hogy az ágynemű egészségre ártalmatlan és érzékeny bőrre is alkalmas.
A karbantartás egyszerű – az ágyneműt 40 °C -on moshatja, és a gyűrődésmentes anyagának köszönhetően nem kell vasalni. A szárítógépben való szárítást nem javasoljuk. A praktikus cipzárral gyors és kényelmes ágyazás garantált. A 140 × 220 cm és 70 × 90 cm méretek egy hosszabbított egyszemélyes ágynak felelnek meg .
A termék fő előnyei
puha és meleg mikroflanel, ideális télen
eredeti téli motívum szarvasokkal, masnikkal és ajándékokkal
egészségre ártalmatlan – OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány
cipzárral zárható, kényelmes huzat
könnyű karbantartás, nem szükséges vasalni
A csomag tartalma
1× paplanhuzat 140 × 220 cm
1× párnahuzat 70 × 90 cm
Paraméterek
| Márka: |
4Home
|
| A párna méretei: | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei: | 140 x 220 cm |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100 % poliészter |
| Az ágy tipusa: | meghosszabbítható egyszemélyes ágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Súly: | 240 g/m2 |
| Szín: | fehér |
| Vasalás: | nem szabad vasalni |