Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.05.27 szerda
4Home Lycra lepedő, dióbarna, 200 x 200 cm
4Home Lycra lepedő, dióbarna, 200 x 200 cm
Katalógusszám:
245351Leírás
- a fésült makó pamut és a rugalmas lycra luxus kombinációja
- a legmagasabb minőségű, 30 s open end amerikai fonalból szőtt pamut
- magas, 190 g/m²-es szövetvastagság a rendkívüli tartósság érdekében
- cseh gyártás a 4Home márkanév alatt
- kiváló minőségű anyag és precíz kivitelezés
- 35 cm-es sarkának köszönhetően magas matracokhoz is alkalmas
- rugalmas gumiszalag varrva a teljes kerületre a szilárd rögzítés érdekében
- a gumiszalag rendelkezik a BUREAU VERITAS CERTIFICATION tanúsítvánnyal
- könnyű karbantartás 60 °C-on mosható
- szárítógépben szárítható kíméletes programmal
- elegáns színválaszték
Paraméterek
| Márka: |
4Home
|
| 4HOME: | igen |
| Ajánlott kor ettől: | 0 hónaptóe |
| Ajánlott mosás: | 60 °C |
| Anyag: | 95 % pamut, 5 % lycra |
| Az ágy tipusa: | standard kétszemélyes ágy |
| Méret: | 200 x 200 cm |
| Méretek: | 200 x 200 cm |
| Súly: | 190 g/m2 |
| Szárítógép: | igen |
| Szín: | barna |