Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.06.05 péntek
Spring öntöttvas grillserpenyő, 26 cm
Spring öntöttvas grillserpenyő, 26 cm
Katalógusszám:
713939Leírás
- masszív, hosszú élettartamú öntöttvas szerkezet
- kiváló hővezető képesség és hosszú hőmegtartás
- grillekhez és minden szokásos típusú tűzhelyhez alkalmas
- megfelelő használat mellett természetesen tapadásmentes felület
- robusztus fogantyú a kényelmes kezeléshez
- ideális sütéshez, főzéshez, valamint köretek és mártások elkészítéséhez
- sokoldalúan használható a konyhában és a kültéri grillezéshez is
- 1× Spring öntöttvas grill serpenyő
Paraméterek
| Márka: |
Avenberg
|
| Anyag: | öntöttvas |
| Áram: | igen |
| Átmérő: | 26 cm |
| Gáz: | igen |
| Hosszúság: | 41 cm |
| Indukció: | igen |
| Magasság: | 5,5 cm |
| Súly: | 2,5 kg |
| Szín: | fekete |
| Üvegkerámia: | igen |