Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.04.02 csütörtök
Orion WHITELINE fűszertartó matricakészlet 2 x 23db
Orion WHITELINE fűszertartó matricakészlet 2 x 23db
Katalógusszám:
135648Leírás
- 46 öntapadós címke az élelmiszerek és alapanyagok áttekinthető jelöléséhez
- fehér címkék fekete kerettel, univerzális felhasználásra
- szükség szerint alkoholos filccel feliratozható
- alkalmas üvegekre, fűszertartókra, dobozokra és ajándékcsomagolásra
- laminált, ellenálló felület a hosszabb élettartamért
- 2x lap matrica, 23 db/lap
Paraméterek
| Márka: |
Orion
|
| A szettben található darabok száma: | 46 db |
| Anyag: | papír |
| Magasság: | 22 cm |
| Mikrohullámú sütő: | nem |
| Mosogatógép: | nem |
| Súly: | 0,01 kg |
| Szélesség: | 15 cm |
| Szín: | fehér |