Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.04.07 kedd
Orion Üvegedény fedővel 0,95 l, négyzet alakú
Orion Üvegedény fedővel 0,95 l, négyzet alakú
Katalógusszám:
117406Leírás
Paraméterek
| Márka: |
Orion
|
| Anyag: | üveg |
| Magasság: | 13,5 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Mikrohullámú sütő: | nem |
| Mosogatógép: | nem |
| Súly: | 0,72 kg |
| Szélesség: | 10 cm |
| Szín: | átlátszó |
| Térfogat: | 0,95 l |