Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 690 Ft-tól
Orion Porcelán tepsi, fedővel, 36,5 x 25,5 cm
Katalógusszám:
107762Leírás
Tepsi, fedõvel, hús sütéshez, zöldség, burgonya, tészták elkészítéséhez. A porcelán edények mechanikailag rendkívül ellenállóak, kevésbbé ivódik bele az étel, a kerámia edényekhez képest, behelyezhetõek mikrohullámú sütõbe, valamint tisztíthatóak mosogatógép segítségével. Magassága fedõ nélkül
9 cm.
Paraméterek
| Márka: |
Orion
|
| Anyag: | porcelán |
| Felmelegítés a sütőben: | igen |
| Magasság: | 19 cm |
| Mélység: | 25,5 cm |
| Mikrohullámú sütő: | igen |
| Mosogatógép: | igen |
| Szélesség: | 36,5 cm |
| Szín: | fehér |