Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Matějovský márkájú pamut ágynemű Deluxe Kisvakond és a számológép, 90 x 130 cm, 40 x 60 cm
Matějovský márkájú pamut ágynemű Deluxe Kisvakond és a számológép, 90 x 130 cm, 40 x 60 cm
Katalógusszám:
233244Leírás
-
1 db párnahuzat, 40 x 60 cm
-
1 db paplanhuzat, 90 x 130 cm
Paraméterek
| Márka: |
Matějovský
|
| A párna méretei: | 40 x 60 cm |
| A takaró méretei: | 90 x 130 cm |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100 % pamut |
| Az ágy tipusa: | gyermekágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 90 x 130 cm, 40 x 60 cm |
| Mese motívum: | Kisvakond |
| Szín: | fehér |