Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.05.28 csütörtök
Kvalitex selyemhuzat, sötét szürke, 140 × 200 cm,70 × 90 cm
Kvalitex selyemhuzat, sötét szürke, 140 × 200 cm,70 × 90 cm
Katalógusszám:
245388Leírás
- finom és sima 100% pamut szatén
- elegáns, egyszínű kivitel
- diszkrét fény és luxus megjelenés
- praktikus cipzáras záródás
- könnyen vasalható
- Csehországban gyártott termék
- alkalmas egész éves használatra
- 1× paplanhuzat 140 × 200 cm
- 1× párnahuzat 70 × 90 cm
Paraméterek
| Márka: |
Kvalitex
|
| A párna méretei: | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei: | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás: | 60 °C |
| Anyag: | 100 % pamut szatén |
| Az ágy tipusa: | sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly: | 145 g/m2 |
| Szálsűrűség: | TC210 |
| Szárítógép: | igen |
| Szín: | sötétszürke |
| Vasalás: | közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |