Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.06.02 kedd
Kvalitex Nyári rét pamut ágyneműhuzat, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Kvalitex Nyári rét pamut ágyneműhuzat, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Katalógusszám:
245373Leírás
A Kvalitex márka„Nyári rét” nevű pamut ágyneműhuzata a nyári rétek ihlette finom virágmotívumot varázsol a hálószobába. A fehér alapszín és a kék, rózsaszín és zöld árnyalatú apró virágok és gallyak kombinációja könnyed, természetes megjelenést kölcsönöz, amely nyugodt és harmonikus hatást kelt. 100% pamutból, vászonkötésben készült.
Az ágyneműhuzatot úgy tervezték, hogy egész évben kényelmes alvást biztosítson. A pamutszövet légáteresztő, kellemes tapintású és jól elvezeti a nedvességet. Alkalmas mindennapi háztartásokba, nyaralókba, valamint természetes vagy finoman dekoratív stílusú szobákba. A praktikus cipzárral ellátott záródás megkönnyíti az ágyneműhuzat cseréjét. Az ágyneműhuzat Csehországban készült.
Első használat előtt az ágyneműhuzatot ki kell mosni. Fordítva, maximum 60 °C-on mosható. Az ágyneműhuzat méretei a zsugorodás után értendők, az új ágynemű méretbeli tartalékkal készül. Az ágyneműhuzatot ideális esetben szabad levegőn szárítsa, vagy szárítógépben alacsony hőmérsékletű, kíméletes programon. Vasaláshoz azt javasoljuk, hogy fordítsa ki és enyhén nedves állapotban vasalja.
A termék fő előnyei:
100% pamut anyag, finom és légáteresztő szerkezettel
nyári rétre emlékeztető virágmotívum a hálószoba friss megjelenéséért
praktikus cipzárral záródó, könnyű átöltözéshez
szilárd vászonkötés, amely hosszú élettartamot biztosít
színtartó kivitel, alkalmas gyakori mosásra
alkalmas otthoni, nyaralói és egész éves használatra
A csomag tartalma:
1× paplanhuzat 140 × 200 cm
1× párnahuzat 70 × 90 cm
Paraméterek
| Márka: |
Kvalitex
|
| A párna méretei: | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei: | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás: | 60 °C |
| Anyag: | 100 % pamut |
| Az ágy tipusa: | sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly: | 110 g/m2 |
| Szálsűrűség: | TC144 |
| Szárítógép: | igen |
| Szín: | fehér |
| Vasalás: | közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |