Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 12 990 Ft-tól
Önnél: 2026.06.08 hétfő
Keter Otter Bench kerti pad, grafit színű
Keter Otter Bench kerti pad, grafit színű
Katalógusszám:
713644Leírás
- tárolódoboz és pad kombinációja egyben
- tágas belső tér takarók, párnák és kiegészítők számára
- lakatolható
- tartós, fa hatású műanyag
- alkalmas bejárat elé, teraszra és kertbe
- könnyű összeszerelés és egyszerű karbantartás
- 1x OTTER tárolópad
- anyag: műanyag
- felület: faimitáció
- szín: sötét szürke
- funkció: tárolódoboz és pad
- zár: lakatolási lehetőség
- elhelyezés: kültér
- összeszerelés: egyszerű összeszerelés speciális szerszámok nélkül
Paraméterek
| Márka: |
Keter
|
| Anyag: | műanyag |
| Magasság: | 89 cm |
| Mélység: | 61 cm |
| Súly: | 15 kg |
| Szélesség: | 133 cm |
| Szín: | sötétszürke |
| Teherbíróképesség: | 220 kg |
| Térfogat: | 227 l |