Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Mäser Delia 6 részes tálka készlet, 14,5 cm
Katalógusszám:
107812Leírás
Minőségi porcelán zöld díszítéssel. Tetszés szerint kombinálhatja a különböző típusú készleteket saját kívánságának megfelelően, például csak tálkákat bögrékkel és desszertes tányérkákkal. Ragadtassa el magát ezzel a friss motívummal, amely az étel fűben való elfogyasztására késztet. A tálkák mosogatógépben moshatók és használhatók mikrohullámú sütőben is.
Paraméterek
| Márka: |
Mäser
|
| A szettben található darabok száma: | 6 db |
| Anyag: | porcelán |
| Átmérő: | 14,5 cm |
| Magasság: | 4,5 cm |
| Mikrohullámú sütő: | igen |
| Mosogatógép: | igen |
| Szín: | zöld |
| Térfogat: | 250 ml |