Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Banquet Lavender 3 részes pohárkészlet
Katalógusszám:
105296Leírás
Ez a pohárkészlet a kedvenc levendula mintával nem hiányozhat konyhájából. A 3 részes készlet elegáns és egyben praktikus segítségévé lesz az italok felszolgálásánál. A poharak kiváló minőségű üvegből készültek és mosogatógépben is moshatók.
Paraméterek
| Márka: |
Banquet
|
| A szettben található darabok száma: | 3 db |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő: | 8,2 cm |
| Magasság: | 13,5 cm |
| Mikrohullámú sütő: | nem |
| Mosogatógép: | igen |
| Szín: | lila |
| Térfogat: | 340 ml |