Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 2 045 Ft-tól
Önnél: 2026.06.05 péntek
Avenberg 3 részes Belfast kerti bútorkészlet
Avenberg 3 részes Belfast kerti bútorkészlet
Katalógusszám:
713920Leírás
- modern design, amely ötvözi a műrattan és az üveg előnyeit
- ellenáll az UV-sugárzásnak és a kültéri körülményeknek
- teljes szett 2 fő részére, párnákkal együtt
- könnyű karbantartás és hosszú élettartam
- kompakt méretek, kis helyiségekbe is alkalmas
- belső és külső térben egyaránt használható
- 2× kerti szék
- 1× üveglapos asztal
- 2× ülőpárna
- 1× szerelőkészlet
- 1× szerelési útmutató
Paraméterek
| Márka: |
Avenberg
|
| A szettben található darabok száma: | 3 db |
| Anyag: | műrattán |
| Hosszúság: | 61 cm |
| Lapraszerelt: | igen |
| Magasság: | 74 cm |
| Szélesség: | 59 cm |
| Szín: | sötétbarna |
| Teherbíróképesség: | 120 kg |