Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 745 Ft-tól
Önnél: 2026.05.27 szerda
4Home Deluxe jacquard matracvédő, 90 x 200 cm
4Home Deluxe jacquard matracvédő, 90 x 200 cm
Katalógusszám:
245316Leírás
- javítja az alvási kényelmet és lágyítja a matracot
- légáteresztő pamut jacquard szövet finom mintával
- üreges szál a test egyenletes megtámasztásához
- szilárd rögzítés a sarkokban elhelyezett gumiszalagokkal
- védi a matracot a szennyeződéstől és a kopástól
- könnyű karbantartás és mosás 40 °C-on
- 1× Deluxe jacquard matracvédő 90 × 200 cm
Paraméterek
| Márka: |
4Home
|
| A felületi szövet anyaga: | 50 % pamut, 50 % poliészter |
| A kitöltés anyaga: | üreges szál |
| A töltet súlya: | 630 g |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Méret: | 90 x 200 cm |
| Méretek: | 90 x 200 cm |
| Súly: | 350 g/m2 |
| Súly: | 1,02 kg |
| Szárítógép: | nem |
| Szín: | fehér |
| Vasalás: | nem szabad vasalni |