Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.04.07 kedd
4Home Soft Leaves krep ágyneműhuzat, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
4Home Soft Leaves krep ágyneműhuzat, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
Katalógusszám:
243282Leírás
A 4Home márka Soft Leaves krepp ágyneműhuzata nyugodt, harmonikus és természetes szépségű hellyé varázsolja hálószobáját. Az elegáns, finom ágakból és levelekből álló motívum zöld és lila árnyalatokban fehér alapon légies és friss hatást kelt. Ez a kortalan dizájn nyugodt és tiszta légkört teremt, amelynek köszönhetően ellazulva aludhat el.
Az ágyneműhuzat 100% pamut kreppből készült, amely puhaságáról, kiváló légáteresztő képességéről és a test hőmérsékletéhez való alkalmazkodóképességéről híres. Nagyon kellemes tapintású és érzékeny bőrre is alkalmas. Az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány garantálja az egészségre ártalmatlan és minőségi anyagok használatát. A praktikus cipzárnak köszönhetően az ágynemű cseréje gyors és kényelmes.
Az ágyneműhuzat 40 °C-on ajánljuk mosni és szabad levegőn szárítani, hogy az anyag megőrizze puhaságát és természetes szerkezetét. A kreppszerkezetnek köszönhetően nincs szükség vasalásra, így nemcsak alvás közben, hanem a karbantartás során is kényelmet biztosít. A paplanhuzat 140 × 200 cm-es, a párnahuzat pedig 70 × 90 cm-es méreteinek köszönhetőenideális standard egyszemélyes ágyhoz.
A termék fő előnyei
elegáns természetes motívum finom zöld és lila árnyalatokban
kellemes 100% pamut krepp – lélegző, puha és sima tapintású
vasalás nélkül – praktikus és könnyen karbantartható anyag
cipzárral zárható, kényelmes öltöztetéshez
OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány – egészségre ártalmatlan termék
A csomag tartalma
1× paplanhuzat 140 × 200 cm
1× párnahuzat 70 × 90 cm
Paraméterek
| Márka: |
4Home
|
| A párna méretei: | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei: | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100% pamut krepp |
| Az ágy tipusa: | sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép: | nem |
| Szín: | fehér |
| Vasalás: | nem szabad vasalni |