Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.04.07 kedd
4Home Snow Romance Flanel ágyneműhuzat, 220 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm
4Home Snow Romance Flanel ágyneműhuzat, 220 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm
Katalógusszám:
243191Leírás
A 4Home márka Snow Romance flanel ágyneműhuzatát a téli hangulat és a nyugodt esték varázsát hozza a hálószobába. A finom szürke alapon fehér és petrolkék színű hópelyhek motívumai tűnnek ki, amelyek elegánsak és egyben hangulatosak is. Az ágyneműhuzat nemcsak a dizájnja, hanem elsősorban a puha és meleg anyag is vonzóvá teszi, amely ideális a hidegebb éjszakákra.
100% pamut flanellből készül, 140 g/m² súlyú, amely puhaságával és hőmegtartó képességével tűnik ki. Az anyag kellemes tapintású, lélegző és bőrbarát. Az ágyneműhuzat praktikus cipzárral záródik, így könnyen átöltözhető és szilárdan a helyén marad. Az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány igazolja, hogy egészségre ártalmatlan, amit a gyermekes családok is értékelni fognak.
Az ágyneműhuzat standard méretű franciaágyra készült , és egy 220 × 200 cm-es paplanhuzatból és két 70 × 90 cm-es párnahuzatból áll. 40 °C-on mosható, szárítóban szárítható és 150 °C-on vasalható. Időtlen téli motívumával egész szezonban gyönyörű kiegészítője lesz a hálószobának.
A termék fő előnyei
meleg anyag kiváló minőségű pamut flanellből
140 g/m² súly a maximális kényelem érdekében
finom téli dizájn hópelyhekkel
OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány – egészségügyi biztonság
cipzárral zárható, így könnyen felhúzható
A csomag tartalma
1× paplanhuzat 220 × 200 cm
2× párnahuzat 70 × 90 cm
Paraméterek
| Márka: |
4Home
|
| A párna méretei: | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei: | 220 x 200 cm |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100% pamut flanel |
| Az ágy tipusa: | standard kétszemélyes ágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 220 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm |
| Súly: | 140 g/m2 |
| Szárítógép: | igen |
| Szín: | szürke |
| Vasalás: | közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |