Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.04.07 kedd
4Home Pine flanel ágyneműhuzat , 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
4Home Pine flanel ágyneműhuzat , 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
- 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
- 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
Katalógusszám:
241005Leírás
Aludjon el a csendes erdei zugban. A meleg flanel ágyneműhuzat gyönyörű természeti motívummal a hosszú, hideg éjszakákat az év legkedvesebb időszakává varázsolja. A különböző formájú és méretű ágak finom mintája zöld és barna árnyalatokban fehér alapon a hálószobáját békés erdei királysággá varázsolja, a puha anyag pedig a legnagyobb fázósokat is felmelegíti.
A finom pamut flanel a jellegzetes bolyhosításának köszönhetően gyönyörűen puha és meleg, így ideális a hideg őszi és téli éjszakákra. Az ágyneműhuzat mindkét oldala azonos, cipzárral záródik.
A szett tartalma:
1 db párnahuzat 70 x 80 cm
1 db paplanhuzat 160 x 200 cm
Paraméterek
| Márka: |
4Home
|
| A párna méretei: | 70 x 80 cm |
| A takaró méretei: | 160 x 200 cm |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100% pamut flanel |
| Az ágy tipusa: | sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Súly: | 140 g/m2 |
| Szárítógép: | igen |
| Szín: | zöld |
| Vasalás: | közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |