Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.05.25 hétfő
4Home Night Woods pléd, 127 x 152 cm
4Home Night Woods pléd, 127 x 152 cm
Katalógusszám:
243315Leírás
A Night Woods pléd a 4Home márkától a téli erdő varázsát és kellemes meleget varázsol otthonába a pihenés pillanataira. Az alapot fák és hópelyhek sziluettjei díszítik, amelyek elegáns és hangulatos hatást keltenek. Időtálló kialakításának köszönhetően gyönyörű kiegészítője lesz a nappalinak, a hálószobának és a gyerekszobának is.
A pléd100% poliészterből készült, amely puha, lágy és kellemes tapintású. Elegendő meleget biztosít a hideg estékhez, és könnyedsége és légiessége miatt minden alkalommal be akarsz majd burkolózni. Az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány garantálja az egészségügyi biztonságot, így érzékeny bőrű személyek számára is alkalmas.
A karbantartása egyszerű – a pléd 40 °C-on mosható, gyorsan szárad és nem szükséges vasalni. A puhaság és a hosszú élettartam megőrzése érdekében nem ajánlott szárítógépben szárítani. 127 × 152 cm-es méretének köszönhetően ideális gyermekek és felnőttek számára egyaránt – használhatja tévénézéshez, pihenéshez a kanapén vagy könnyű ágytakaróként.
A termék fő előnyei
puha és meleg pléd fák és hópelyhek motívummal
elegáns kombinációja a sötét szürke és a fehér színnek
OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány – egészségre ártalmatlan
könnyű karbantartás, gyorsan szárad, nem szükséges vasalni
kompakt méret, minden háztartásba illeszkedik
A csomag tartalma
1× Night Woods pléd 127 × 152 cm
Paraméterek
| Márka: |
4Home
|
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100 % poliészter |
| Hosszúság: | 152 cm |
| Méretek: | 127 x 152 cm |
| Súly: | 415 g/m2 |
| Szárítógép: | nem |
| Szélesség: | 127 cm |
| Szín: | sötétszürke |
| Vasalás: | nem szabad vasalni |