Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.05.27 szerda
4Home Festive Forest pléd, 127 x 152 cm
4Home Festive Forest pléd, 127 x 152 cm
Katalógusszám:
243314Leírás
A Festive Forest pléd a 4Home márkától ünnepi hangulatot és kellemes meleget varázsol otthonába a téli estéken. A kétoldalas, piros és fehér fákkal díszített mintázat egyszerre játékos és elegáns hatást kelt. A markáns színeknek köszönhetően nemcsak a nappali, hanem a hálószoba vagy a gyerekszoba is gyönyörű kiegészítője lesz, ahol hangulatos téli hangulatot teremt .
A takaró 100% poliészterből készült, amely puha, lágy és kellemes tapintású. Elegendő meleget biztosít a hideg estékhez, és könnyedsége és légiessége miatt minden alkalommal be akar majd burkolózni vele. Az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány garantálja az egészségre való ártalmatlanságát, így érzékeny bőrűek számára is alkalmas.
A karbantartása egyszerű – a pléd 40 °C-on mosható, gyorsan szárad és nem szükséges vasalni. A puhaság és a hosszú élettartam megőrzése érdekében nem ajánlott szárítógépben szárítani. Kompakt mérete ( 127 × 152 cm) ideális gyermekek és felnőttek számára egyaránt – használhatja tévénézéshez, pihenéshez a kanapén vagy könnyű takaróként az ágyban.
A termék fő előnyei
puha és meleg takaró kétoldalas kivitelben
piros és fehér fák motívuma ünnepi hangulatot teremt
OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány – egészségre ártalmatlan
könnyű karbantartás, vasalás nélkül
praktikus méret 127 × 152 cm kanapéra és hálószobába egyaránt alkalmas
A csomag tartalma
1× pléd 127 × 152 cm
Paraméterek
| Márka: |
4Home
|
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100 % poliészter |
| Hosszúság: | 152 cm |
| Méretek: | 127 x 152 cm |
| Súly: | 415 g/m2 |
| Szárítógép: | nem |
| Szélesség: | 127 cm |
| Szín: | piros |
| Vasalás: | nem szabad vasalni |