Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.04.06 hétfő
4Home Haze Hot&Cooll thermo pohár 400 ml, 2 db
4Home Haze Hot&Cooll thermo pohár 400 ml, 2 db
Katalógusszám:
135962Leírás
Élvezze kedvenc italait a Haze eredeti thermo pohár-készlettel. A pohár belső falát modern füstös üvegből készítették, amely minden italnak stílust és eredeti megjelenést kölcsönöz, míg a finom bordázattal ellátott külső falát tiszta üvegből készítették. A poharak 400 ml űrtartalmúak és ideálisak házi limonádéhoz, koktélokhoz, turmixokhoz, de kávéhoz vagy teához is.
A poharak dupla falai tökéletes hőszigetelést biztosítanak. A forró italok hosszabb ideig maradnak melegek, míg a külső fal kellemesen hideg marad. A hideg italok esetében pedig nem kell attól tartani, hogy a poharak lecsapódnak vagy a jég gyorsan elolvad. Így minden kortyot maximális kényelemben élvezhet.
A Haze kollekció harmonikus formákat és modern füstös színeket kínál, amelyek kifinomult és teljesen eredeti hatást keltenek. A sorozat minden darabja úgy lett kialakítva, hogy elegánsan illeszkedjen a többi edényhez, ugyanakkor önmagában is kiemelkedjen.
A termék fő előnyei:
belső fal elegáns füstös üvegből
egyedi recézett kialakítás
magas hőszigetelő képesség
kiválóan bírja a magas és alacsony hőmérsékleteket
ellenáll a repedéseknek és karcolásoknak
a része a Haze designkollekciónak – könnyen kombinálható más termékekkel
Paraméterek
| Márka: |
4Home
|
| A szettben található darabok száma: | 2 db |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő: | 8 cm |
| Dupla falú: | igen |
| Magasság: | 13,5 cm |
| Mikrohullámú sütő: | nem |
| Mosogatógép: | nem |
| Szín: | szürke |
| Térfogat: | 400 ml |