Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.04.06 hétfő
4Home Cozy Knit pléd, krém színű, 150 x 200 cm
4Home Cozy Knit pléd, krém színű, 150 x 200 cm
Katalógusszám:
243312Leírás
A krém színű Cozy Knit pléd az 4Home márkától finom eleganciát és hangulatos melegetvarázsol otthonába. Felületét kézzel kötött mintát idéző dombornyomott minta díszíti, amely eredeti hatást kelt és egyedi megjelenést kölcsönöz a plédnek. A világos, semleges árnyalat könnyen kombinálható más kiegészítőkkel , és gyönyörűen illeszkedik mind a modern, mind a klasszikus belső terekbe.
A pléd 100% poliészterből készült, 280 g/m² magas grammázzsal, ami biztosítja a puhaságot, a melegséget és a hosszú élettartamot. Az anyag puha és kellemes tapintású. Az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítványnak köszönhetően egészségre ártalmatlan is, így gyermekes háztartásokban vagy érzékeny bőrű emberek is értékelni fogják.
A karbantartás egyszerű – a pléd 40 °C-on mosható, gyorsan szárad és nem szükséges vasalni. A puhaság és az eredeti megjelenés megőrzése érdekében nem ajánlott szárítógépben szárítani. Praktikus 150 × 200 cm-es méretének köszönhetően elegendő helyet biztosít a kényelmes bebújáshoz tévénézés, könyvolvasás vagy pihenés közben hideg estéken.
A termék fő előnyei
krém szín és horgolt mintát idéző dombornyomott mintázat
anyag: 100% poliészter, 280 g/m² súlyú
OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány – egészségre ártalmatlan
meleg, puha és tartós pléd egész éves használatra
univerzális méret 150 × 200 cm, minden háztartásba illik
A csomag tartalma
1× Cozy Knit pléd 150 × 200 cm
Paraméterek
| Márka: |
4Home
|
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100 % poliészter |
| Hosszúság: | 200 cm |
| Méretek: | 150 x 200 cm |
| Súly: | 280 g/m2 |
| Szárítógép: | nem |
| Szélesség: | 150 cm |
| Szín: | krém |
| Vasalás: | nem szabad vasalni |