Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 12 990 Ft-tól
Önnél: 3 hétig
Sydney kerti asztal 155 x 95 x 78 cm
Sydney kerti asztal 155 x 95 x 78 cm
Katalógusszám:
816180Leírás
- váz anyaga: 100% alumínium
- asztallap anyaga: 100% alumínium
- szélesség: 155 cm
- mélység: 95 cm
- magasság: 78 cm
Paraméterek
| Márka: |
Hanah Home
|
| Anyag: | alumínium |
| Lapraszerelt: | igen |
| Magasság: | 78 cm |
| Mélység: | 95 cm |
| Származási hely: | Made in Türkiye |
| Szélesség: | 155 cm |
| Szín: | antracit |
| Teherbíróképesség: | 70 kg |