Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj Az árat nem határozták meg-tól
Sencor SCE 7000BK kávéfőző, fekete
Katalógusszám:
116431Leírás
- beépített kávébabőrlő (200 g)
- Intuitív kezelőpanel LCD kijelzővel és funkciókkal
- üveg kanna (1,5 l) praktikus zárható fedéllel
- hőszigetelt kanna fogantyú
- kivehető, mosható, tartós szűrő
- egyszer használatos papírszűrők használata (4-es méret)
- tapadásmentes melegítőfelület az optimális hőmérséklet fenntartásához meleg italok tálalásához
- KEEP WARM funkció – 35 percig melegen tartja az italt
- cseppmentes szelep azonnal leállítja a cseppentést, ha a kannát kiveszik a készülékből
- vízszintjelző
- teafőzési lehetőség
- könnyű tisztítás
- főkapcsoló tápfeszültség-jelzővel
- csúszásgátló talp
- túlmelegedés elleni védelem
Paraméterek
| Márka: |
Sencor
|
| A kiüríthető kosár űrtartalma: | 1,5 l |
| A tápkábel hossza: | 1 m |
| Anyag: | üveg + fém + műanyag |
| Fogyasztás: | 900 W |
| Magasság: | 43 cm |
| Mélység: | 31,5 cm |
| Súly: | 4,4 kg |
| Szélesség: | 20,5 cm |
| Szín: | fekete |
| Zajszint: | 83 dB |