Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Rabalux 3641 Picture light fali világítótest
Katalógusszám:
678028Leírás
Ez a fali lámpa króm színű fémből készült. A fényforrásokat ehhez a lámpához a 40 W maximális teljesítményre alapozva válassza ki. E14 T25 fényforrásként szabványos izzót, valamint energiatakarékos izzót vagy LED-izzót választhat. Az IP20 minősítés ezt a lámpatestet száraz területeken való használatra határozza meg.
Paraméterek
| Márka: |
Rabalux
|
| Anyag: | fém |
| Foglalat: | E14 |
| Fogyasztás: | 40 W |
| Lefedettség: | 20 |
| Magasság: | 18 cm |
| Mélység: | 18 cm |
| Szélesség: | 36,4 cm |
| Szín: | réz |