Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Orion Alfa kerámia mélytányér-készlet, 20,5 cm, bézs, 6 db-os
Katalógusszám:
125625Leírás
Az ALFA kerámiatányérok új szintre emelik ételei tálalását. Ez a mélytányér 20,5 cm átmérőjű és tálalhat benne levest, salátát vagy tésztát. Bézs színének köszönhetően bármely konyha belső terébe kiválóan passzol.
Paraméterek
| Márka: |
Orion
|
| A szettben található darabok száma: | 6 db |
| Anyag: | kerámia |
| Átmérő: | 20,5 cm |
| Magasság: | 5,5 cm |
| Mikrohullámú sütő: | igen |
| Mosogatógép: | nem |
| Súly: | 0,49 kg |
| Szín: | bézs |