Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Christmas frottír törölköző jacquard szegéllyel fehér , 50 x 90 cm
Katalógusszám:
242244Leírás
Teremtsen meghitt hangulatot, és lepje meg szeretteit ezzel az egyedi és praktikus ajándékkal, amely felfrissíti bármelyik fürdőszobát vagy konyhát. A kiváló minőségű, karácsonyi motívummal ellátott frottírtörölköző tökéletes választás, hogy teljessé tegye a karácsonyi hangulatot otthonában.
Gyönyörű, 50 x 90 cm méretű, fehér színű frottírtörülköző, amelyet gyönyörű hímzett szegély díszít karácsonyfamotívumokkal és stílusos piros masnival.
anyag: 100% pamut a maximális kényelem és nedvszívó képesség érdekében
450 gr/m2 a kiváló minőség és tartósság érdekében
textilpánt a könnyű felakasztáshoz és tároláshoz
Paraméterek
| A szettben található darabok száma: | 1 db |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100 % pamut |
| Méret: | 50 x 90 cm |
| Méretek: | 50 x 90 cm |
| Súly: | 450 g/m2 |
| Szárítógép: | igen |
| Szín: | fehér |