Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 3 hétig
Apol Walnut polc, 3 db
Apol Walnut polc, 3 db
Katalógusszám:
815189Leírás
- anyag: 100% fenyőfa
- szín: dió
- szélesség: 50 cm
- magasság: 6 cm
- mélység: 13 cm
- darabszám a csomagban: 3
Paraméterek
| Márka: |
Hanah Home
|
| A szettben található darabok száma: | 3 db |
| Dekor: | dió |
| Magasság: | 13 cm |
| Mélység: | 6 cm |
| Származási hely: | Made in Türkiye |
| Szélesség: | 50 cm |
| Szín: | sötétbarna |
| Teherbíróképesség: | 0 kg |