Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
4Home Sweet Winter flanel gyerek ágyneműhuzat kiságyba, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
4Home Sweet Winter flanel gyerek ágyneműhuzat kiságyba, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
- 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
- 100 x 135 cm, 40 x 60 cm Jelenleg nem elérhető
- 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Katalógusszám:
243193Leírás
A Sweet Winter flanel ágyneműhuzata a 4Home márkától vidám téli hangulatot varázsol a gyerekszobába, és kényelmes alvást biztosít a hidegebb napokon is. A világoskék alapon játékos motívumok tűnnek ki: hóemberek, karácsonyfák, mézeskalácsok, vonatok és hópelyhek, amelyeket a gyerekek azonnal meg fognak szeretni. A ágyneműhuzat a finom flanelnek köszönhetően nagyon meleg és puha, így minden gyermek úgy fogja érezni magát benne, mintha ölelésben lenne.
Anyaga100% pamut flanel, súlya 140 g/m², amely kiválóan tartja a meleget és kellemes az érzékeny gyermekbőr számára. Az ágyneműhuzat OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik, amely igazolja egészségügyi ártalmatlanságát és biztonságosságát a mindennapi használat során. A praktikus cipzár megkönnyíti az átöltözést, a szilárd pamut pedig garantálja, hogy az ágyneműhuzat gyakori mosás után is megőrzi alakját és színeit. A 100 × 135 cm és 40 × 60 cm méretek ideálisak a gyermekágyhoz.
Az ágyneműhuzat könnyű karbantartani – 40 °C-on mosható, szárítóban szárítható és 150 °C-on vasalható. A Sweet Winter flanel ágyneműhuzat így kiváló választás azoknak a szülőknek, akik gyermekeiknek a minőség, a meleg kényelem és a játékos dizájn kombinációját szeretnék, amely télen vidám hangulatot teremt.
A termék fő előnyei
meleg és puha pamut flanel, 140 g/m² súlyú
vidám téli motívum hóemberekkel, vonatokkal és karácsonyfákkal
OEKO-TEX Standard 100 tanúsítás – gyermekek számára biztonságos
cipzárral zárható, így könnyen átöltözhető
mosógépben, szárítóban és vasalóval is kezelhető
A csomag tartalma
1db paplanhuzat 100 × 135 cm
1db párnahuzat 40 × 60 cm
Paraméterek
| Márka: |
4Home
|
| A párna méretei: | 40 x 60 cm |
| A takaró méretei: | 100 x 135 cm |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100% pamut flanel |
| Az ágy tipusa: | gyermekágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Súly: | 140 g/m2 |
| Szárítógép: | igen |
| Szín: | világoskék |
| Vasalás: | közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |