Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.05.19 kedd
4Home Caress pamut ágyneműhuzat, 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
4Home Caress pamut ágyneműhuzat, 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
- 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
- 135 x 200 cm, 80 x 80 cm
- 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
- 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
Katalógusszám:
244640Leírás
Pamut ágyneműhuzat, amely tökéletes eleganciát és finomságot ötvöz. Az egyszerű, szürke-fehér tollakkal díszített dizájn tökéletes kiegészítője a modern és hagyományos belső tereknek, és ágyát tökéletesen kényelmes pihenőhellyé varázsolja. Egyszóval egy ágyneműhuzat, amelyet első pillantásra és érintésre meg fog szeretni.
A kiváló minőségű 100% pamut maximális kényelmet garantál alvás közben. Az ágyneműhuzat mindkét oldalán ugyanaz a motívum található, és cipzárral záródik.
A szett tartalma:
1 db 70 x 80 cm párnahuzat
1 db 160 x 200 cm paplanhuzat
Paraméterek
| Márka: |
4Home
|
| A párna méretei: | 70 x 80 cm |
| A takaró méretei: | 160 x 200 cm |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100 % pamut |
| Az ágy tipusa: | sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Szárítógép: | igen |
| Szín: | szürke |
| Vasalás: | közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |