Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.06.02 kedd
Kvalitex Happy renforcé pamut ágyneműhuzat, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Kvalitex Happy renforcé pamut ágyneműhuzat, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Katalógusszám:
245375Leírás
A Kvalitex márka Happy nevű pamut ágyneműhuzata friss és optimista hangulatot varázsol a hálószobába a játékos csíkos mintájának és a finom pasztell színeknek köszönhetően, amelyek könnyedén felvidítják a modern belső teret. 100%-ban renforcé pamutból készült, amely puha, lélegző és egyben strapabíró is, így alkalmas mindennapi használatra.
A praktikus cipzár megkönnyíti az ágyneműhuzat cseréjét, és diszkréten el van rejtve, így nem zavarja az ágynemű összképét. A termék Csehországból származik, és a Modern hálószoba kollekció része, amely trendi mintákra, időtálló színekre és minőségi anyagokra épül.
Első használat előtt javasoljuk az ágyneműhuzat kimosását – így még puhább és kellemesebb lesz. Kifordítva, maximum40 °C-on mossa, ideális esetben külön vagy hasonló színekkel együtt. A színek megőrzése érdekében használjon fehérítőmentes, kíméletes mosószereket. Leginkább a levegőn vagy alacsony fokozaton szárítsa. Ha vasal, közepes hőfok elegendő. Így az ágyneműhuzat sokáig szép és kényelmes marad.
A termék fő előnyei:
friss, pasztell színű dizájn, amely felvidítja a modern hálószobát
finom és légáteresztő 100% renforcé pamut az egész éves kényelemért
tartós anyag, hosszú élettartammal és állandó formával
praktikus cipzárral záródó, könnyen kezelhető
könnyű karbantartás és jó színtartósság
cseh gyártás, a minőségre helyezve a hangsúlyt
A csomag tartalma:
1× paplanhuzat 140 × 200 cm
1× párnahuzat 70 × 90 cm
Paraméterek
| Márka: |
Kvalitex
|
| A párna méretei: | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei: | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Anyag: | 100 % pamut |
| Az ágy tipusa: | sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás: | cipzár |
| Méret: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly: | 110 g/m2 |
| Szálsűrűség: | TC144 |
| Szárítógép: | igen |
| Szín: | színes |
| Vasalás: | közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |