Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 690 Ft-tól
Önnél: 2026.06.05 péntek
Culinaria WOK öntöttvas serpenyő
Culinaria WOK öntöttvas serpenyő
Katalógusszám:
713935Leírás
- masszív öntöttvas kivitel, hosszú élettartammal
- kiváló hőtárolás és egyenletes hőeloszlás
- grillekhez és minden szokásos típusú tűzhelyhez alkalmas
- lapos aljzat a stabil használat érdekében
- megfelelő karbantartás mellett természetesen tapadásmentes felület
- többfunkciós felhasználás széles ételválasztékhoz
- robusztus fogantyúk a biztonságos kezeléshez
- 1× Culinaria öntöttvas wok
Paraméterek
| Márka: |
Avenberg
|
| Anyag: | öntöttvas |
| Áram: | igen |
| Átmérő: | 36 cm |
| Gáz: | igen |
| Indukció: | igen |
| Magasság: | 10 cm |
| Súly: | 5 kg |
| Szín: | fekete |
| Üvegkerámia: | igen |