Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Bellatex frottír ék párnahuzat kék-szürke, 80 x 50 x 20 cm
Katalógusszám:
241432Leírás
A kiváló minőségű pamut huzat ék alakú fejtámlához tervezték, amelyet a 205419 katalógusszám alatt található.
Paraméterek
| Márka: |
Bellatex
|
| A felületi szövet anyaga: | 82 % pamut, 18 % pliészter |
| A kitöltés anyaga: | 100 % poliuretán |
| A párna méretei: | 80 x 50 cm |
| Ajánlott mosás: | 60 °C |
| Bezárás: | cipzár |
| Súly: | 180 g/m2 |
| Szárítógép: | nem |
| Szín: | szürke |
| Vasalás: | alacsony hőmérsékleten ajánlott vasalni |