Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 12 990 Ft-tól
Önnél: 3 hétig
Bella kerti szék
Bella kerti szék
Katalógusszám:
816172Leírás
- váz: 100% alumínium
- ellenállóság: kültéri használatra alkalmas, időjárásálló
- szélesség: 63 cm
- magasság: 91 cm
- mélység: 60 cm
- szín: fa mintázat / természetes árnyalat
Paraméterek
| Márka: |
Hanah Home
|
| Anyag: | alumínium |
| Lapraszerelt: | igen |
| Magasság: | 91 cm |
| Mélység: | 60 cm |
| Származási hely: | Made in Türkiye |
| Szélesség: | 63 cm |
| Szín: | antracit |
| Teherbíróképesség: | 120 kg |