Terjedelmes csomgszállítás
- Ez a termék túl nagy vagy nehéz a normál szállítási szolgáltatásokhoz. A kosárban ezért speciális szolgáltatást kínálunk Önnek, amely biztonságosan elszállítja Önnek a csomagot az Ön által kiválasztott címre.
- A csomag kézbesítéséről a szállító értesíti Önt a szokásos módon, ahogyan azt a normál küldeményeknél megszokta.
Kiszállítási díj 1 590 Ft-tól
Önnél: 2026.05.15 péntek
4Home Baby gyermekpárna, 40 x 60 cm
4Home Baby gyermekpárna, 40 x 60 cm
Katalógusszám:
240366Leírás
- puha és könnyű gyermekpárna a kényelmes alvásért
- alkalmas gyermekágyba és kisebb ágyba is
- kellemes üreges szálas töltelék
- könnyű karbantartás és mosás 40 °C-on
- OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik
- univerzális fehér kivitel
- 1× Baby gyermekpárna 40 × 60 cm
Paraméterek
| Márka: |
4Home
|
| A felületi szövet anyaga: | 100 % poliészter |
| A kitöltés anyaga: | 100 % poliészter (üreges rostszál) |
| A párna méretei: | 40 x 60 cm |
| Ajánlott mosás: | 40 °C |
| Magasság: | 40 cm |
| Mélység: | 60 cm |
| Szárítás a szárítógépben: | nem szabad szárítógépben szárítani |
| Szín: | fehér |
| Vasalás: | nem szabad vasalni |